Sobín
Sobín - pohled 1
Sobín - pohled 2
Sobín - pohled 3

O projektu

Nabízíme novinku - bydlení Sobín v katastrálním území Sobín, MěČ Zličín, obec Praha 17.

Jedná se o 5  novostaveb rodinných domů, situovaných do uzavřeného areálu skýtajícího dostatek soukromí, na malebném rohu ulic Hostivická a Hrozenkovská.

Lokalita vyniká snadnou dostupností (metro "B" Zličín do 10 min. pěší chůze, pražský okruh R1, dálnice D5 a letiště Ruzyně), výbornou obslužností (nákupní centrum Avion, Metropole Zličín s multikinem a fit-centrem, Tesco, Makro, Ikea a Globus) a spoustou zeleně v okolí, typickou pro tuto rozvojovou část velkoměsta. Navíc zde naleznete udržovanou cyklostezku a sport-centrum se squashovými i tenisovými kurty a bowlingem.

Domy o bytové ploše 330 m2 umístěné na pozemcích od 850 do 950 m2 jsou projektovány jako po (v suterénu bude garáž pro 4 auta a technické zázemí) se dvěma nadzemními podlažími, přičemž v přízemí je plánována denní zóna s obývákem, kuchyní s jídelnou, pokojem pro hosty a koupelnou se sprchou a WC, v patře pak noční část domu se čtermi ložnicemi a 2 x koupelnou s WC, se  střechou krytou klasickými taškami.

Standard provedení a vybavení domů bude odpovídat současným trendům: dřevěná eurookna, obložkové dveře, plovoucí podlahy, kvalitní obklady a dlažby ve výběru podle katalogu, bílá sanita české výroby, kompletní rozvody vč. hlas + data do některých obyt. místností v mědi, příprava pro předokenní žaluzie a alarm, plyn. kotel se zásobníkem a dálkové ovládání garáže. Jsme připraveni řešit Vaše individuální požadavky, ať již půjde o klientské změny v rámci standardu či o nadstandardní řešení domu "na míru" (např. interiérová svítidla, krby, bazén či saunu apod.).

Domy v  Sobíně v cene 16 800 000 Kč včetně pozemku a 10% DPH (do 31.12.2011), společně s dostupnými hypotéčními úvěry pro vás mohou znamenat nejen klidné bydlení v zeleni a na dosah velkoměsta, ale především jistotu dobré investice do budoucna - pro vás

© 2011 Sobín Invest